Strefa relaksu

Spotkania w kobiecych kręgach

Jeszcze pół wieku temu kobiety spotykały się i wspólnie darły pierze, śpiewały, haftowały… a teraz my celebrujemy ten czas inaczej. Spotykamy się w kobiecych kręgach bez względu na wiek i doświadczenie życiowe. Jest to czas gdzie na chwilę zatrzymujemy się, odrywamy się od swoich codziennych obowiązków, i przy herbatce i ognisku domowego ciepła rozmawiamy o tym co jest dla nas ważne w życiu. Podczas spotkań stwarzamy bezpieczną przestrzeń, w której można wyrazić wszystko, co nam leży na sercu. Wzajemnie dzielimy się swoim doświadczeniem, dajemy sobie zrozumienie, wsparcie, szacunek i inspiracje do działania. W kręgu panuje zasada pełnej akceptacji. Moc kręgu działa na zasadzie równości, to czas jest wyjątkowy wspólnego celebrowania chwil z zachowaniem zasad dyskrecji, czas na różnorodność indywidualnych światów, otwartość, radość i milczenie. Podaruj sobie ten czas i wykorzystaj do tego, czego najbardziej potrzebujesz. Zatrzymaj się na chwilę w biegu, oderwij od pilnych spraw do załatwienia, wiecznych oczekiwań innych wobec ciebie, uporczywych myśli zaprzątających twoją głowę. Zatrzymaj się, by ocenić, w jakim miejscu jesteś, jaką drogę już przeszłaś i jaka chcesz dalej iść. Jeżeli czujesz że to spotkanie jest dla Ciebie – serdecznie zapraszam. Każdy Krąg poszerza świadomość siebie w zakresie emocji, ciała, ducha i relacji. Spotkanie odbywa się raz w miesiącu. Zapytaj o najbliższy termin.


Medytacje

Spotkania medytacyjne w każdą Pełnię i Nów Księżyca to idealny czas aby osiągnąć głęboki spokój i odprężenie. Podczas spotkań w kręgu medytujemy z mantrą Om, prastarym dźwiękiem wszechświata który przywraca harmonię i równowagę. Podczas medytacji wycisza się umysł, wzmacnia się kreatywność, rozwija się wewnętrzny spokój i radość, przywraca się harmonię ciała, umysłu, serca i ducha. Kiedy zaczynamy śpiewać w kręgu, nasze komórki wibrują zgodnie z OM, a dołączając intencje zgodnie z fazą Księżyca zapraszamy i wzmacniamy nasze marzenia dokonując tym samym transformacji naszej rzeczywistości. Wspólnie stwarzamy więcej piękna. Nów otwiera nas na nowe, jest rozpoczęciem kolejnego cyklu księżyca. To cudowny czas na określenie swoich planów, marzeń i sukcesów i naprawdę mocne postanowienie ich spełnienia. Medytacja z wizualizacją, wyobrażenie sobie jak ma wyglądać nasz cel, jakie uczucia, stany i emocje będą mu towarzyszyć i poczucie tego jakby już się wydarzyło. Natomiast medytacje w Pełni Księżyca to świetny czas na oczyszczenie, pożegnanie się z tym wszystkim, co już nam nie służy i zaproszenie nowego. Każda medytacja to źródło do głębokiego i szybkiego odprężenia ciała, gdzie budzi się indywidualny potencjał i wzrasta poziom świadomości. Medytacje odbywają się dwa razy w miesiącu. Zapytaj o najbliższy termin.


Sesje dźwiękowe – misami kryształowymi i nepalskimi

Spotkanie z dźwiękiem to niesamowite przeżycie, które powoduje wyciszenie i zrelaksowanie całego organizmu. Wibracje z mis są przeniesione bezpośrednio na ciało otulając je dźwiękiem. Pobudzają one komórki do drgań na zasadzie rezonansu i obejmują całe ciało. Specyfika fal dźwiękowych ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności), do stanu alfa ( między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia. Właściwości dźwięku sprawiają, że przez wprawione w ruch komórki zaczyna płynąć energia która porządkuje nas wewnętrznie, w efekcie czego nasze procesy życiowe zaczynają się porządkować. Podczas spotkania likwidowane są wszelkie napięcia w organizmie, zarówno fizyczne jak i emocjonalne, skóra staje się bardziej napięta i ma zdrowy ładny kolor, rysy twarzy stają się łagodniejsze, a oczy bardziej lśniące. Normuje się ciśnienie, podnosi odporność. Odczuwany jest stan relaksu, głębokie odprężenie, lekkość i klarowność myśli i uczuć. Spotkania polecam osobom żyjącym w ciągłym biegu i gonitwie myśli i spraw. Sesje odbywają się dwa razy w miesiącu. Zapytaj o najbliższy termin.