Masaże

Zapraszam serdecznie do mojego Gabinetu! Posiadam prawie trzydziestoletnie doświadczenie jako masażystka. Oto co oferuję:  

 

MASAŻ KLASYCZNY LECZNICZY 

Klasyczny masaż leczniczy to najpopularniejszy rodzaj masażu. Polecam go w ramach profilaktyki osobom zapracowanym, prowadzącym siedzący i stresujący styl życia lub osobom po przebytych kontuzjach i urazach mięśniowo-kostnych. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego (nogi, plecy, brzuch, ręce i kark).  Jednym z głównych celów masażu klasycznego jest przywrócenie równowagi napięcia w mięśniach, zwiększenie  elastyczności i sprężystości mięśni, polepszenie odżywiania tkanek.  Forma terapii jest dostosowana do aktualnej potrzeby i  poprzedzona jest rozmową. Regularne zabiegi polepszają samopoczucie, rozluźniają  napięte mięśnie, przyspieszają powrót do pełnej sprawności fizycznej, zwiększają elastyczność ciała, uaktywniają przepływ krwi i limfy. Poprawiają samopoczucie i jakość życia.  

Masaż trwa 30 minut.

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to zabieg dla ciała i zmysłów. Ten rodzaj masażu polecam głównie osobom, które potrzebują chwili dla siebie, wyciszenia i odprężenia, gdyż na co dzień żyją w ciągłym pośpiechu. Zabieg może zostać poprzedzony sesją w saunie infrared, która dodatkowo rozgrzewa i rozluźnia ciało.

Delikatne rozcieranie i ugniatanie ciała oraz ciepły dotyk rąk przynoszą głęboki relaks, odprężenie i przyjemność. Użyte aromatyczne ciepłe oleje pobudzają zmysły, dopieszczają zmęczone ciało i przenikają do duszy, dając nową porcję energii i sił witalnych. Podczas masażu doznaje się błogiego spokoju i pełnego odprężenia fizycznego.  Zabieg zdecydowanie obniża poziom napięcia i stresu w organizmie, przywraca naturalną harmonię oraz daje poczucie radości poprzez wzmożoną produkcję endorfin w organizmie.

Masaż trwa 60 minut.

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY 

Masaż wykonywany jest bańką chińską i zaliczany jest do terapii podciśnieniowej. Zabieg polecam osobom, którym zależy na osiągnięciu ładnej sylwetki i szybkim zredukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Masaż na początku bywa bolesny, do czasu aż ciało przyzwyczai się do innego bodźca jakim jest odsysanie próżniowe. To jedna z najskuteczniejszych metod usuwania cellulitu. Najczęściej masuje się brzuch, uda i pośladki. Masaż bańką chińską ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, poprawia cyrkulację krwi i limfy i przynosi rozluźnienie mięśni. Poza tym podnosi również siły odpornościowe organizmu, usuwa blokady energetyczne i przynosi ulgę w przypadku wielu innych dolegliwości. 

Masaż jednej partii ciała trwa 30 minut.

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

MASAŻ GŁOWY ACCESS BARS®

Masaż głowy Access Bars to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu 32 odpowiednich punktów na głowie. Szczególnie polecam go osobom, które prowadzą stresujący tryb życia, zmagają się z natłokiem myśli i czują w życiu zapętlenie. Efektem masażu jest odczucie bycia bardziej obecnym tu i teraz, przywrócenie spokoju wewnętrznego, poprawia się sen, koncentracja, następuje synchronizacja obu półkul. Masaż głowy metodą Access Bars uwalnia od natłoku myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa. Po masażu odczuwa się ogólną lekkość funkcjonowania. Pracuje się min. z takimi sferami życia jak zdrowie, ciało, moc kreacji, pieniądze, kontrola, seksualność, marzenia, komunikacja, radość i inne.

Masaż trwa 60 minut.

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

MASAŻ LUKSUSOWY

W gabinecie oferuję także ekskluzywne masaże dla urody z użyciem miodu, czekolady lub okłady z glinki. Każdy wykonywany przeze mnie masaż jest niepowtarzalny. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie pomaga mi dostrzec czego tym razem potrzebuje ciało – delikatnego pogłaskania czy raczej mocnego uścisku. Zabiegi wykonuję z uwagą, gdyż jestem przekonana, że dobry dotyk potrafi wniknąć nie tylko w ciało, ale i nakarmić duszę. Masaż z użyciem miodu lub czekolady nie tylko dodatkowo dopieszcza ciało, ale i dostarcza dodatkowych bodźców zmysłowych – począwszy od czysto fizycznych doznań wynikających z nałożenia czegoś innego niż olej na skórę, na zapachu, który utrzymuje się na skórze na dłużej skończywszy.

Masaż trwa 120 minut.

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

KARTA UPOMINKOWA

Podaruj sobie lub bliskiej osobie godzinę odprężenia, relaksu i prawdziwej przyjemności!

Szczegóły pod numerem telefonu: 600 225 412

 

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu!

 

 

 

Ukończone kursy związane z masażem: masaż klasyczny leczniczy, masaż stemplami ziołowymi, masaż gorącymi kamieniami, masaż energetyczny peloha, odmładzający masaż twarzy, refleksologia, radiestezja zdrowia, sundao, su-jok, zastosowanie aplikatorów Lyapko, szkolenie z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Access Bars, umysł w walce z chorobą.