Masaże

Zapraszam serdecznie do mojego Gabinetu! Posiadam prawie trzydziestoletnie doświadczenie jako masażystka. Oto co oferuję:  

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to zabieg dla ciała i zmysłów. Ten rodzaj masażu polecam głównie osobom, które potrzebują chwili dla siebie, wyciszenia i odprężenia, gdyż na co dzień żyją w ciągłym pośpiechu. Zabieg może zostać poprzedzony sesją w saunie infrared, która dodatkowo rozgrzewa i rozluźnia ciało.

Delikatne rozcieranie i ugniatanie ciała oraz ciepły dotyk rąk przynoszą głęboki relaks, odprężenie i przyjemność. Użyte aromatyczne ciepłe oleje pobudzają zmysły, dopieszczają zmęczone ciało i przenikają do duszy, dając nową porcję energii i sił witalnych. Podczas masażu doznaje się błogiego spokoju i pełnego odprężenia fizycznego.  Zabieg zdecydowanie obniża poziom napięcia i stresu w organizmie, przywraca naturalną harmonię oraz daje poczucie radości poprzez wzmożoną produkcję endorfin w organizmie.

Masaż trwa 60 minut – koszt 160 pln

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

 

MASAŻ KLASYCZNY LECZNICZY 

Klasyczny masaż leczniczy to najpopularniejszy rodzaj masażu. Polecam go w ramach profilaktyki osobom zapracowanym, prowadzącym siedzący i stresujący styl życia lub osobom po przebytych kontuzjach       i urazach mięśniowo-kostnych. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego (nogi, plecy, brzuch, ręce i kark).  Jednym z głównych celów masażu klasycznego jest przywrócenie równowagi napięcia w mięśniach, zwiększenie  elastyczności i sprężystości mięśni, polepszenie odżywiania tkanek.  Forma terapii jest dostosowana do aktualnej potrzeby i  poprzedzona jest rozmową. Regularne zabiegi polepszają samopoczucie, rozluźniają  napięte mięśnie, przyspieszają powrót do pełnej sprawności fizycznej, zwiększają elastyczność ciała, uaktywniają przepływ krwi i limfy. Poprawiają samopoczucie i jakość życia.  

Masaż trwa 30 minut – koszt 75 pln 

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY 

Masaż wykonywany jest bańką chińską i zaliczany jest do terapii podciśnieniowej. Zabieg polecam osobom, którym zależy na osiągnięciu ładnej sylwetki i szybkim zredukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Masaż na początku bywa bolesny, do czasu aż ciało przyzwyczai się do innego bodźca jakim jest odsysanie próżniowe. To jedna z najskuteczniejszych metod usuwania cellulitu. Najczęściej masuje się brzuch, uda i pośladki. Masaż bańką chińską ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, poprawia cyrkulację krwi i limfy i przynosi rozluźnienie mięśni. Poza tym podnosi również siły odpornościowe organizmu, usuwa blokady energetyczne i przynosi ulgę w przypadku wielu innych dolegliwości. 

Masaż jednej partii ciała trwa 30 minut –  koszt  75 pln

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

MASAŻ GŁOWY ACCESS BARS®

Masaż głowy Access Bars to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu 32 odpowiednich punktów na głowie. Szczególnie polecam go osobom, które prowadzą stresujący tryb życia, zmagają się z natłokiem myśli i czują w życiu zapętlenie. Efektem masażu jest odczucie bycia bardziej obecnym tu i teraz, przywrócenie spokoju wewnętrznego, poprawia się sen, koncentracja, następuje synchronizacja obu półkul. Masaż głowy metodą Access Bars uwalnia od natłoku myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa. Po masażu odczuwa się ogólną lekkość funkcjonowania. Pracuje się min. z takimi sferami życia jak zdrowie, ciało, moc kreacji, pieniądze, kontrola, seksualność, marzenia, komunikacja, radość i inne.

Masaż trwa 60 minut  –  koszt 180 pln

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

MASAŻ LUKSUSOWY

W gabinecie oferuję także ekskluzywne masaże dla urody z użyciem miodu, czekolady lub okłady z glinki. Każdy wykonywany przeze mnie masaż jest niepowtarzalny. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie pomaga mi dostrzec czego tym razem potrzebuje ciało – delikatnego pogłaskania czy raczej mocnego uścisku. Zabiegi wykonuję z uwagą, gdyż jestem przekonana, że dobry dotyk potrafi wniknąć nie tylko w ciało, ale i nakarmić duszę. Masaż z użyciem miodu lub czekolady nie tylko dodatkowo dopieszcza ciało, ale i dostarcza dodatkowych bodźców zmysłowych – począwszy od czysto fizycznych doznań wynikających z nałożenia czegoś innego niż olej na skórę, na zapachu, który utrzymuje się na skórze na dłużej skończywszy.

Masaż trwa 120 minut – koszt 250 pln

Masaż możesz także podarować  jako doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. 

 

KARTA UPOMINKOWA

Podaruj sobie lub bliskiej osobie godzinę odprężenia, relaksu i prawdziwej przyjemności!

Szczegóły pod numerem telefonu: 600 225 412

 

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu!

 

 

 

Ukończone kursy związane z masażem: masaż klasyczny leczniczy, masaż stemplami ziołowymi, masaż gorącymi kamieniami, masaż energetyczny peloha, odmładzający masaż twarzy, refleksologia, radiestezja zdrowia, sundao, su-jok, zastosowanie aplikatorów Lyapko, szkolenie z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Access Bars, umysł w walce z chorobą.