Medytacje

Potrzebujesz chwili dla siebie? Zapraszam na regularne spotkania w moim domu!

 

KONCERTY MIS I GONGÓW

Koncerty mis  i gongów to wyjątkowe przeżycie, które szczególnie polecam osobom żyjącym w stresie, ciągłym biegu, doświadczającym gonitwy myśli. Dźwięki i wibracje podczas koncertu otulają ciało tworząc rodzaj kąpieli w dźwięku, która likwiduje napięcia fizyczne oraz emocjonalne i w ten sposób korzystnie wpływa na cały organizm. Regularne korzystanie z koncertów przynosi głębokie odprężenie, odczucie lekkości w ciele,  klarowność myśli oraz uczuć. Odgłosy mis kryształowych oraz tybetańskich wpływają także pozytywnie na ciśnienie krwi oraz ogólną odporność organizmu. Właściwości dźwięku sprawiają, że poprzez wprawione w ruch komórki zaczyna płynąć energia, która porządkuje ciało wewnętrznie, w efekcie czego zaczynają się także porządkować inne procesy życiowe

Koncerty odbywają się regularnie dwa razy w miesiącu w Bornem Sulinowie. Zapytaj o szczegóły.

Wykonuję także koncerty na zamówienie – w pomieszczeniu lub na otwartej przestrzeni, także dla wody, lasu, ogrodu, czy zwierząt. 

 

MEDYTACJE KSIĘŻYCOWE

Medytacje odbywają się regularnie dwa razy w miesiącu w każdą Pełnię i Nów Księżyca. To idealny czas, aby osiągnąć głęboki spokój i odprężenie.

Podczas medytacji w Pełnię śpiewamy mantrę Om, która przywraca równowagę w naszym życiu.  Intonowanie wycisza umysł oraz wzmacnia kreatywność, przynosi wewnętrzny spokój, radość, harmonię ciała, umysłu, serca i ducha. Każdej medytacji towarzyszą intencje. Pełnia, to dobry czas na podsumowanie i okazanie wdzięczności. W tym dniu wiele osób odczuwa zwiększoną wrażliwość emocjonalną, dlatego warto szczególnie zatroszczyć się o siebie i być świadomym tego, na czym koncentruje się nasza uwaga.

Podczas Nowiu wykonujemy medytacją aktywną. To czas na oczyszczenie, pożegnanie się z tym, co już nie służy oraz zaproszenie nowego. Obie medytacje pozwalają szybko i głęboko odprężyć ciało, pobudzić indywidualny potencjał oraz podnieść poziom świadomości.

Medytacje odbywają się cyklicznie w Bornym Sulinowie, w każdy Nów i Pełnię Księżyca i zakończone są koncertem relaksacyjnym z użyciem mis i gongów. 

Zapytaj o najbliższy termin,  będzie mi bardzo miło gdy do nas dołączysz!

 

MEDYTACJE W NATURZE

Medytacje w naturze – to zaproszenie do spaceru z uważnością, refleksją i nauką płynącą z otaczającego nas świata przyrody. Jeżeli masz ochotę uwrażliwić wszystkie swoje zmysły, zobaczyć świat inaczej, z przyjemnością będę Ci towarzyszyć w tej podróży. „Las i przyroda to cichy terapeuta, który  cierpliwie czeka na nasz ruch”. Podczas spaceru zanurzysz się w Naturze, dotkniesz drzewa, posłuchasz odgłosów lasu, jeśli będziesz mieć ochotę – doświadczysz prawdziwej nocy lub kontaktu z wodą. Będziesz mógł pomilczeć, zaśpiewać, zatańczyć lub poleżeć na trawie. Zrobisz to, czego pragnie Twoje ciało i dusza, poszukując w tym lekcji dla siebie. Nauczysz się patrzeć na otaczający Cię świat inaczej.  Przyroda chce z nami rozmawiać, musimy tylko przypomnieć sobie jak dostroić się do tej komunikacji. Zapraszam Cię na spacer inny niż dotychczas!

Zapraszam Cię na wspólne zwiedzanie mojego miejsca na Ziemi. Masz ochotę przyjechać na kilka dni? Możesz zatrzymać się u mnie także z rodziną w pokoju jedno-, dwu-, lub trzyosobowym.

https://www.tiktok.com/@malgorzatatulwinska